GÜVENİLİR VE UYGUN FİYATLARLA E-POSTA DOĞRULAMA İLE

GÖNDERİM MALİYETLERİNİZİ AZALTIN

Toplu e-mail gönderimlerinden önce mail listenizin hardbounce (hatalı mail) oranını en aza indirmek gerekir. Bir zamanlar kullanılan mailler şu an geçersiz ya da kapatılmış olabilir, veya elinizdeki listenin içerisinde spam tuzaklı e-mailler bulunabilir.

Mailto e-mail doğrulama hizmeti sayesinde IP ve hesap itibarınız artacak, bu sayede gönderileriniz çok rahat inbox’a ulaşacaktır.

GARANTİ

%97 E-mail Doğrulama ve Para İade Garantisi

Web panelimizi veya API’yi kullanarak spam tuzakları, sahte, geçersiz, eski ve kullanılmayan e-posta adreslerini kaldırın ve böylece e-posta servis sağlayıcınızdan gelen kötü itibarlardan korunun.

“E-mail adreslerinizin sağlığını kontrol ederek kampanyalarınızın açılma oranlarını çok rahat bir şekilde arttırabilirsiniz.”

— Abdullah Karakullukcu, Sendpulse Türkiye

NEDEN

E-mail Adreslerini Neden Doğrulamak Gerekir!

Bounce (hatalı) oranı yüksek listelere yapılan gönderiler genellikle spam klasörüne düşer. Eğer bu şekilde gönderimler devam ederse durum IP bloklanmasına ve hesap itibarınızın düşmesine sebep olur.

Bu durumu ise geriye çevirmek çok zaman alır. E-Mail Marketing gönderimlerinden önce güncel ve temiz bir listeye gönderim yapmak hem vakit kazandırır hem de kapalı, geçersiz mail adreslerine gönderi yaparak paranızı boşa harcamamış olursunuz. E-mail listelerinin bounce oranının %10 altında olması gerekir ve periyodik yapılacak liste temizleme ile bunu sağlayabilirsiniz. Bu şekilde yapılacak çalışmalarla IP ve hesap itibarınız artacağından gönderileriniz çok rahat inbox’a ulaşacaktır.

MÜŞTERİLERİMİZ

Müşterilerimiz neler söyledi

“Yaptığımız e-mail kampanyalarındaki açılma oranlarımız oldukça düşüktü. Gördük ki listemizdeki kullanılmayan mail adresleri oldukça fazla. Mailto Mail Doğrulama ile listelerimizi hızlı bir şekilde temizleyerek inbox oranlarımızı arttırdık.”

Süleyman Zafer Kuzucu – Mutlu Müşteri

“Müşterilerimize e-mail duyuruları yapmaya karar verdiğimizde çok fazla kullanılmayan mail adresleri olduğunu fark ettik. Mailto Mail Doğrulama ile kolay bir şekilde doğrulayarak hesap kalitemiz düşmeden mail göndermeye başladık.”

Emrah Erözel – Mutlu Müşteri

“Hizmet aldığımız e-mail firması listeniz kirli deyip kampanyalarımızı engelleyince, e-mail doğrulama için öneri üzerine hizmet aldığımız Mailto Mail Doğrulama ve ailesine hızlarından ve kalitelerinden dolayı çok teşekkür ederim.”

Kayhan Şıpka – Mutlu Müşteri

NELER KONTROL EDİLİYOR

Mailto neleri kontrol eder

Elinizdeki e-mail datanızı kullanarak e-mail pazarlama, marketing yapmaya karar verdiniz. Şimdiye kadar da kurum içi veya diğer bir çok kanallardan elde ettiğiniz e-mail listeleriniz mevcut. Fakat bu e-mail adreslerinizin ne kadarı aktif ve geçerli bilmiyorsunuz? Öyleyse yandaki özellikleri kullanarak e-mail listelerimizi temizleyelim.

Bu sayede yapacağınız gönderimlerde açılma oranlarınız en üst seviyelere ulaşsın.