SIKÇA SORULAN SORULAR

Aşağıdaki linki tıklayarak istediğiniz paketi satın alıp 1 saat içerisinde toplu mail göndermeye başlayabilirsiniz.

http://www.mailto.com.tr/fiyatlar

Evet. Bizi rakiplerimizden ayıran en önemli özelliklerden biri budur. Tek bir hizmete profesyonel olarak odaklandığımız için platformumuz üzerinden yapacağınız gönderimlerde maksimum faydayı elde edebilirsiniz.
Paketlerimiz gönderim kredilerinden oluşmaktadır. 1 e-mail adresine gönderi 1 kredi anlamına gelmektedir. Dilediğiniz kadar mail gönderim kredisi alabilirsiniz. Alacağınız kredilerin kullanım süresi 1 yıldır. İstediğiniz zaman kullanabilirsiniz.
Aşağıdaki formu doldurarak talepte bulunabilirsiniz. Arkadaşlarımız size en kısa zamanda panel bilgisi paylaşacaktır.

http://www.mailto.com.tr/hemenbasla

Maalesef mümkün değildir.
Mailto olarak, kendisine ait müşteri veya üye e-mail datası bulunan müşterilerimize hizmet sunuyoruz. Çünkü Mailto izinli pazarlamanın kurallarına uyan bir firmadır.
İzinleri alınmadan piyasadan toplu olarak satın alınmış veritabanlarına gönderim yapmıyoruz. Böyle bir durum hem firmanızı hem de bizi zor durumda bırakacaktır. Etkili dönüşümler istiyorsanız bir an önce kendi izinli veritabanınızı oluşturmanız gerekmektedir.
Paketi satın aldıktan sonra kredilerinizi 1 yıl süreyle kullanabilirsiniz.
Sistemimiz web üzerinden çalışmaktadır. İnternet erişiminizin olduğu her yerden ve cihazdan sistemi kolaylıkla kullanabilirsiniz.
Sistem tarafından size özel bir mail gönderilecek. Bu mailde panele giriş linkiniz ve kullanıcı bilgileriniz yer alacaktır.
Şifre hatırlat bölümünden şifrenizin kayıtlı mail adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz.
Evet. Hazırladığınız şablonu gerçek mail listenize göndermeden önce kendi mail adresinize gönderip test edebilirsiniz. Böylece olası yanlışlıkların ve hataların önüne geçmiş olursunuz.
Evet . Bu ayarları size e-mail ile gönderiyoruz. İster bilgisayarcınız isterseniz biz size bağlanıp beraber yapabiliyoruz.
Size uygun olan paketi satın aldıktan sonra size özel bir panel açılacaktır. Panelinizi kullanarak listelerinizi yükleyebilirsiniz.
Evet, firma ismini istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.
Evet. Panelinizde istediğiniz kadar kampanya oluşturabilir ve bu kampanyaları ayrı ayrı yönetebilirsiniz.
Kesinlikle görmezler. Mailto sistemi tüm e-mail adreslerinize bireysel mail göndermektedir.
Evet. Kullanıcı panelinizdeki “Raporlamalar” bölümünden yaptığınız mailing işlemine ait detaylı istatisik bilgilerini bulabilirsiniz.
Mailinizi gönderirken içerik düzenleme ekranından kolaylıkla şablonunuzu hazırlayabilir ve sonraki gönderimlerde kullanmak için kaydedebilirsiniz.
2 farklı şekilde ödeme yapabilirsiniz.
* Kredi Kartı
* Havale / EFT
Aldığınız kredi miktarı bitene kadar bir yıl boyunca başka ücret ödemeksizin kullanabilirsiniz. Ancak müşterilerimize sunduğumuz ek hizmetlerden siz de yararlanmak isterseniz bu hizmetlerimizi satın alarak faydalanabilirsiniz.
Kesinlikle yok. Mailto alt yapısı üzerinden göndermiş olduğunuz tüm gönderiler yurt dışı tabanlı Mailto sunucuları üzerinden gönderilmektedir. Dolayısıyla sizin IP veya domain adresinizin bloklanma riski yoktur.
Spam oranı çok değişkendir. E-mail marketing stratejinizi doğru kurgular ve yapmanız gerekenleri sağlıklı bir şekilde yaparsanız bu oran minimize edilebilecektir. Ama atılan her yanlış adım bu oranın maalesef artmasına sebep olacaktır.
Platformumuz 6563 Sayılı E-Ticaret Kanunu’na uygundur.